KBS St. Joseph
Disselplein 10
3829 MD Hooglanderveen
Het schoolteam 2023 - 2024
Managementteam
Mariëlle Jansen (ma-di-do-vr) | Schoolleider |
Manon van Druten (ma-di-do) | Teamleider |
Interne begeleiding
Jantine v.d.Berg (ma-di-do-vr) | Groep 1 t/m 4 |
Sandra Goldewijk (ma-di-do) | Groep 5 t/m 8 |
Groepsleerkrachten
Groep 1/2 A | Charlotte Houwing (ma-di-wo (om en om)) | Helma Last (wo (om en om)-do-vrij) |
Groep 1/2 B | Menalda Bavinck (ma-di-vrij) | Kirsten v. Dusschoten (wo-do) |
Groep 1/2 C | Ellemieke Horsten (ma-di-wo) | Ingrid Janssen (do-vr) |
Groep 1/2 D | Marjolein Steen (ma-wo-do-vr) | Marianne Klaren-Bos (di) |
Groep 3A | Leslie Claassen (ma-di-wo) | Esther van Rooij (do-vr) |
Groep 3B | Leonie Horst (ma t/m vr) | |
Groep 4A | Angélica Huisman (ma t/m vr) | |
Groep 4B | Sanne Kok-Wever (ma-di) | Karjan Backer Dirks (wo-do-vr) |
Groep 5A | Janine Borkent (ma-di-wo) | Liset Dullaart (do-vr) |
Groep 5B | Esther Simon (ma t/m vr) | |
Groep 6A | Jonne v.d. Grootevheen (ma-di-wo) | Maaike Hogervorst (do-vr) |
Groep 6B | Sharon Norberhuis (ma t/m vr) | |
Groep 7A | Koosje Melissen (ma-di) | Amber v.d. Hoven (wo-do-vr) |
Groep 7B | Lotte van Wessel (ma-di-do-vr) | Koosje Melissen (wo) |
Groep 8A | Matthijs Helmink (ma-di-do-vr) | Dick van Kesteren (wo) |
Groep 8B | Marjolein Horst (ma-di-wo-vr) | Monica Mulder (do) |
Leerkrachten Onderwijsondersteuning
Martine Bekhuis (4 dagen) | leerkrachtondersteuning | |
Maud van Riel (3 dagen) | leerkrachtondersteuning | |
Marian van Zutven (2 dagen) | BOUW! | t.b.v. leesondersteuning |
Esther van Rooij (1 dag) | Projectgroep 1 t/m 3 | t.b.v. leerlingen met ontwikkelingsvoorsprong |
Marijn Klapwijk (1 dag) | Projectgroep 4 t/m 8 | t.b.v. meer -en hoogbegaafde leerlingen |
Marianne Klaren-Bos (n.t.b.) | vervanging | t.b.v. werkdrukverlaging |
Vakdocenten
Lichamelijke opvoeding (toestelles) | Lex Jansen (SRO) |
Lichamelijke opvoeding (spelles) | Daan van Vliet (Skillz United) |
Engels groep 3 | Sophie van Enk |
Engels groep 4-5-6 | vacature |
Engels groep 7-8 | Christiaan Elsenaar |
Contactpersonen klachtenregeling
intern contactpersoon | Leonie Horst en Leslie Claassen |
anti-pest coördinator | Esther Simon |
Coördinator ICT
Karjan Backer Dirks |
Administratief medewerkster
Aneta Hartlooper (ma-di-wo-do van 8.30 u. tot 12.00 u. ) |
Schoolopleider (studenten en stagiaires)
Marloes Huurdeman |
Conciërge
Jan van Kleinwee (ma-di-wo-do tot 14:30 u.) |